Úvod

Informace o naší společnosti

Společnost CONDOMINIA, s.r.o. vznikla v roce 2001. Již od jejího založení se specializujeme na zajišťování kompletní správy nemovitostí na špičkové úrovni.
Zajišťujeme správu činžovních domů ve vlastnictví fyzických i právnických osob, společenství vlastníků, bytových družstev, rezidenčních komplexů a komerčních objektů.

Naši společnost tvoří tým vysoce profesionálních zaměstnanců, mimo to disponujeme širokou škálou externích spolupracovníků, díky čemuž jsme schopni naši klientům poskytovat služby toho nejvyššího standardu, s důrazem na individuální péči šitou přesně na míru danému objektu.

Cílem naší činnosti je optimalizace nákladů spojených s provozem a údržbou vaší nemovitosti. Tohoto cíle je možné dosáhnout díky propracovanému systému Property (obchodní a ekonomické služby) a Facility (technické a administrativní záležitosti) managementu. Klademe důraz na snadnou komunikaci, vstřícné jednání a maximální spolehlivost.

Ze zahraničních klientů se orientujeme především na italské klienty, kterým zajišťujeme komplexní servis v rodném jazyce včetně překladatelské a tlumočnické činnosti.

Máte zájem o další informace týkající se našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat.

Správa nemovitostí Praha – CONDOMINIA s.r.o.

Logo