Kontakt

CONDOMINIA, s.r.o.

Mgr. Martina Nová - Jednatelka společnosti 224 827 516 info@condominia.cz
Sídlo společenosti:

Praha 1, Staré město, Týnská ulička 607/5, 110 00
IČO: 264 89 899
spisová značka: MS v Praze , oddíl C, vložka 85497

Krátce o nás

Společnost CONDOMINIA, s.r.o. vznikla v roce 2001. Již od jejího založení se specializujeme na zajišťování kompletní správy nemovitostí na špičkové úrovni. Zajišťujeme správu činžovních domů ve vlastnictví fyzických i právnických osob, společenství vlastníků, bytových družstev, rezidenčních komplexů a komerčních objektů.

Naši společnost tvoří tým vysoce profesionálních zaměstnanců, mimo to disponujeme širokou škálou externích spolupracovníků, díky čemuž jsme schopni naši klientům poskytovat služby toho nejvyššího standardu, s důrazem na individuální péči šitou přesně na míru danému objektu.

Cílem naší činnosti je optimalizace nákladů spojených s provozem a údržbou vaší nemovitosti. Tohoto cíle je možné dosáhnout díky propracovanému systému Property (obchodní a ekonomické služby) a Facility (technické a administrativní záležitosti) managementu. Klademe důraz na snadnou komunikaci, vstřícné jednání a maximální spolehlivost.

Ze zahraničních klientů se orientujeme především na italské klienty, kterým zajišťujeme komplexní servis v rodném jazyce včetně překladatelské a tlumočnické činnosti.

Napište nám

Odesláním této zprávy souhlasím se zpracováním osobních podmínek.